Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Adresa výroby


Výrobní areál
MAREKA SERVICES s.r.o.
Za Drupolem 515, Horoměřice, 252 62

Fakturační údaje


Sídlo


Mareka Services - parking
+
Služby

Služby


POP, POS a světelná reklama jsou obory, které svou mnohotvárností vyžadují jedinečný přístup k potřebám a přáním zákazníka.


Splnění náročných požadavků našich klientů předpokládá samozřejmou znalost použití moderních technologií a materiálů. Práce s vakuovým tvářením, cnc stroji, laserem na akryláty či kovy a dalšími technologiemi spolu s využitím akrylátů, plátkového zlata a stříbra, ušlechtilých kovů, slitin, dřeva a hlavně jejich vzájemných kombinací nám dává správné předpoklady pro realizaci nevšedních produktů.

Vyráběné produkty a naše služby

Světelné nápisy - Štíty - Atiky - Výstrče - Neony/LED diody
Samolepky - Podlahová grafika - Řezaná grafika - Digitální tisk
Informační systémy - Pylony - Vitríny - Stojánky – Mincovníky, servisní činnost


Společnost Mareka Services vyrábí světelnou reklamu nejvyšší kvality. Používáme moderní technologie výroby a komponenty s vysokou odolností a výdrží. Kvalitní LED světelné moduly Německé výroby. Světelnou reklamu a reklamní produkty nabízíme pro celou ČR a Evropskou Unii. Hlavními odběrately jsou banky a pojišťovny, autosalony, čerpací stanice, obchodní centra, restaurace a hotely. Produkty typu střešní reklama, světelná reklama, totemy a sloupy nabízíme od prvotního návrhu, výroby až po finální montáž u zákazníka.