Vývoj

Každému klientovi je věnována zvláštní péče. Jednotlivé zakázky jsou svěřeny týmu zkušených pracovníků, kteří navrhnou nejlepší výrobní postup a to jak z hlediska dosažení vysoké kvality finálního produktu, tak, a to především, s ohledem na dosažení nejlepšího poměru výkon/cena. Standardem pro sériovou výrobu je výroba prvokusu a jeho předvedení klientovi.

Příkladem může být realizace zakázky pro rakouského klienta - vývoj produktů pro společnost YAMAHA. Zadáním bylo vytvořit novou, atraktivní podobu světelné i nesvětelné reklamy na prodejních místech. Z hlediska klienta byla požadována neotřelá forma spolu s perfektním řemeslným zpracováním. Jako výrobní postupu byla zvolena technologie kombinující CNC obrábění, laser, sítotisk a vakuové tváření. Zvolený postup přinesl klientovi úsporu nákladů oproti jiným řešením a zajistil požadovanou kvalitu, jak zpracování, tak výsledného dojmu - tolik důležitého v místě prodeje.

Pylony a totemy Design Nábytek POP a POS materiály Mobilní billboardy Tisk a polepy Světelné boxy Nesvětelné nápisy Světelné výstrče Vývoj Světelné nápisy
Naši zákazníci
Společnost MAREKA SERVICES s.r.o. úzce spolupracuje s MAGISTRÁTEM Hl. Města Prahy. V roce 2007 získala po předložení rozvojového projektu mobilní výroby dotační podporu na její rozvoj. Díky této podpoře zakoupila nová servisní vozidla, vybavila je nejnovějšími technologiemi pro servisní činnosti, navýšila počet kvalifikovaných pracovníků tak, aby se nadále pohybovala v popředí na konkurenčním poli světelné reklamy.
Created by Studio Adler © 1998-2019 MAREKA - P.O.P materials - design - reklama
Tel.: +420-296 348 827 | e-mail: info@mareka.com
Home | Sitemap | Kontakty