Design

Vzhled je jednou z nejdůležitějších vlastností každého výrobku, a to zejména v oboru světelné reklamy a POP, kde jde o vlastnost, jíž se podřizuje i výrobní postup.

Již od prvních jednání s klientem se snažíme získat představu, co nejlépe vyhovuje jeho potřebám. Zároveň se snažíme přijít s novými a neotřelými pohledy na věc.

Výsledkem je několik kvalitně zpracovaných designových návrhů vizualizovaných pomocí 3D softwaru, ze kterých si klient vybere variantu, která nejvíce odpovídá jeho představám.

O jedinečnosti a úspěšnosti našeho přístupu svědčí řada prestižních ocenění za design i výsledné zpracování výrobků.

Get Adobe Flash player
Pylony a totemy Design Nábytek POP a POS materiály Mobilní billboardy Tisk a polepy Světelné boxy Nesvětelné nápisy Světelné výstrče Vývoj Světelné nápisy
Naši zákazníci
Společnost MAREKA SERVICES s.r.o. úzce spolupracuje s MAGISTRÁTEM Hl. Města Prahy. V roce 2007 získala po předložení rozvojového projektu mobilní výroby dotační podporu na její rozvoj. Díky této podpoře zakoupila nová servisní vozidla, vybavila je nejnovějšími technologiemi pro servisní činnosti, navýšila počet kvalifikovaných pracovníků tak, aby se nadále pohybovala v popředí na konkurenčním poli světelné reklamy.
Created by Studio Adler © 1998-2019 MAREKA - P.O.P materials - design - reklama
Tel.: +420-296 348 827 | e-mail: info@mareka.com
Home | Sitemap | Kontakty