Reklamní produkty

POP, POS a světelná reklama jsou obory, které svou mnohotvárností vyžadují jedinečný přístup k potřebám a přáním zákazníka.

Splnění náročných požadavků našich klientů předpokládá samozřejmou znalost použití moderních technologií a materiálů. Práce s vakuovým tvářením, cnc stroji, laserem na akryláty či kovy a dalšími technologiemi spolu s využitím akrylátů, plátkového zlata a stříbra, ušlechtilých kovů, slitin, dřeva a hlavně jejich vzájemných kombinací nám dává správné předpoklady pro realizaci nevšedních produktů.

Vyráběné produkty a naše služby

Světelné nápisy - Štíty - Atiky - Výstrče - Neony/LED diody
Samolepky - Podlahová grafika - Řezaná grafika - Digitální tisk
Informační systémy - Pylony - Vitríny - Stojánky – Mincovníky, servisní činnost

Pokud máte zájem o vytvoření nabídky na produkt z kategorie Reklamní produkty, klikněte na odkaz v tomto okně a vyplňte jednoduchý poptávkový formulář. Vaší poptávku ihned zpracujeme a zašleme odpovídající nabídku na možnou realizaci.
Pylony a totemy Design Nábytek POP a POS materiály Mobilní billboardy Tisk a polepy Světelné boxy Nesvětelné nápisy Světelné výstrče Vývoj Světelné nápisy
Naši zákazníci
Společnost MAREKA SERVICES s.r.o. úzce spolupracuje s MAGISTRÁTEM Hl. Města Prahy. V roce 2007 získala po předložení rozvojového projektu mobilní výroby dotační podporu na její rozvoj. Díky této podpoře zakoupila nová servisní vozidla, vybavila je nejnovějšími technologiemi pro servisní činnosti, navýšila počet kvalifikovaných pracovníků tak, aby se nadále pohybovala v popředí na konkurenčním poli světelné reklamy.
Created by Studio Adler © 1998-2019 MAREKA - P.O.P materials - design - reklama
Tel.: +420-296 348 827 | e-mail: info@mareka.com
Home | Sitemap | Kontakty