Multimédia

Multimediální reklama, digitální citilighty a plakáty

Společnost MAREKA SERVICES s.r.o. svým zákazníkům nabízí vždy ty nejlepší a nejmodernější systémy pro jejich propagaci a rozvoj. Chceme být stále o krok napřed a k tomu samozřejmě patří i sledování nejnovějších trendů v oblasti reklamy. Za velice progresivní, a do budoucna v podstatě nezbytný nástroj propagace, je dnes považován systém multimediální reklamy (Digital Signage). S vývojem zobrazovacích technologií a klesajících cen displejů a systémů směrového zvuku bude i nadále pokračovat vzestupný trend audiovizuálních prvků v reklamě. Statické plakáty a světelné reklamy už zkrátka ztrácí dech na obří interaktivní video plakáty, informační kiosky a skleněné výlohy, které dokáží zákazníkovi nabídnout nesrovnatelný audiovizuální podnět. Získat si pozornost klienta o to jde v reklamě především.

Spojení technologií směrového zvuku a velkých pohyblivých ploch s atraktivním designem dokáže divy. Vždyť současné zvukové technologie dokáží oslovit zákazníka až do vzdálenosti 200m od samotného obsahu sdělení. Společnost MAREKA SERVICES s.r.o. nabízí všechny, v současné době, dostupné technologie směrového zvuku, multimédií, zpětných projekcí do výloh, velkoplošných LED panelů, informačních kiosků a interaktivních dotykových ploch a jako bonus rozšiřuje svou nabídku o možnost vývoje dalších funkcí podle přání zákazníka.

Dálkové řízení reklamních ploch přes internet

Ke správě, dohledu a řízení všech multimediálních systémů využíváme systém MEDIA3. Systém MEDIA3 je provozován společností Czech Free Media s.r.o. Jedná se o unikátní systém pro budování rozsáhlých řetězců audiovizuálních informačních ploch (Digital Signage) s inteligentním systémem řízení přes internetové ovládací rozhraní. Systém MEDIA3 může být instalován jako klasický reklamní totem, reklamní obrazovka na stěně, do regálu, zavěšený a nebo formou informačního kiosku s dotykovou obrazovkou. Svojí atraktivní "vizáží" se toto reklamní médium stává nenásilnou formou propagace, která drtivé většině lidí nevadí, ale naopak ji zákazníci aktivně vyhledávají. Což je veliké plus oproti starší "papírové" formě propagace, která naopak většinu lidí obtěžuje. Systém MEDIA3 nabízí na jednom místě možnost pohodlně a jednoduše řídit všechna digitální a multimediální zařízení, která jsou v současnosti na trhu dostupná a umožňuje pojmout i vlastní zákaznická řešení. Tímto přístupem dalece předčí všechna konkurenční řešení a umožňuje tak svým uživatelům neustálý rozvoj a zhodnocování jejich reklamních systémů.

Více informací naleznete na stránkách věnovaných projektu MEDIA3.

Digitální plakát (billboard)

Prohlédněte si ukázku funkce dálkově řízeného "Digitálního Plakátu". Toto je typická ukázka aplikace systému MEDIA3. Stojan obsahuje LCD nebo plasmový panel o úhlopříčce 65" (volitelně může být ozvučen klasicky, nebo systémem Audiospotlight®). Slouží k prezentaci a upoutání zákazníka na produkt pomocí audiovizuálního vjemu. Panel je možno umístit i v exteriérech. K dispozici jsou různé moduly a doplňky jako mobilní internetové připojení, dotyková obrazovka, čtečka čárových kódů nebo antivandal úprava s nerozbitným sklem.

Obsah digitálního plakátu (billboardu, citilightu) je možno dálkově měnit a řídit z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu. Stačí k tomu internetový prohlížeč a přístup do řídící aplikace MEDIA3. Veškerý reklamní obsah tak máte vždy pod absolutní kontrolou. Můžete měnit obsah reklamních ploch najednou, po skupinách nebo na každém plakátu zvlášť. K dispozici je celá řada nástrojů pro přehlednou a snadnou zprávu i rozsáhlého řetězce reklamních ploch.

Jak již bylo řečeno digitální plakát je řízen a plněn spoty přes webové ovládací rozhraní a umožňuje statistické vyhodnocování projekce reklamy a její účinnosti. Lze jej zapojovat do skupin a ty následně jedním kliknutím ovládat, ať jste kdekoliv. Systém MEDIA3 Vám umožňuje přehrávání jakéhokoliv média (např.: FLASH, video, obrázky, mp3 a pod.). Tento systém nabízí rovněž mnoho online doplňkových služeb, jako je předpověď počasí, aktuální zpravodajství, přesný čas nebo kurzovní lístky. Všechny tyto služby lze vzájemně nakombinovat a zobrazit na jednom nebo libovolném množství panelů.

Ukázky použití multimediálních reklamních plakátů

Pylony a totemy Design Nábytek POP a POS materiály Mobilní billboardy Tisk a polepy Světelné boxy Nesvětelné nápisy Světelné výstrče Vývoj Světelné nápisy
Naši zákazníci
Společnost MAREKA SERVICES s.r.o. úzce spolupracuje s MAGISTRÁTEM Hl. Města Prahy. V roce 2007 získala po předložení rozvojového projektu mobilní výroby dotační podporu na její rozvoj. Díky této podpoře zakoupila nová servisní vozidla, vybavila je nejnovějšími technologiemi pro servisní činnosti, navýšila počet kvalifikovaných pracovníků tak, aby se nadále pohybovala v popředí na konkurenčním poli světelné reklamy.
Created by Studio Adler © 1998-2019 MAREKA - P.O.P materials - design - reklama
Tel.: +420-296 348 827 | e-mail: info@mareka.com
Home | Sitemap | Kontakty