Archiv novinek

Pomáháme mladým hráčům golfu

MAREKA SERVICES s.r.o. podporuje rozvoj golfu v České republice, pomáhá mladým nadějným hráčům v rozvoji golfu a napomáhá jim prosadit se i v zahraničí a tím i zviditelnit český golf na mezinárodním poli. MAREKA SERVICES je spolusponzorem charitativních golfových turnajů. (Golf Charity Tour 2007/2008).

Rozvojový projekt mobilní výroby

Společnost MAREKA SERVICES s.r.o. úzce spolupracuje s MAGISTRÁTEM Hl. Města Praha. V roce 2007 získala MAREKA SERVICES s.r.o. po předložení rozvojového projektu mobilní výroby dotační podporu na její rozvoj. Díky této podpoře zakoupila společnost nová servisní vozidla, vybavila je nejnovějšími technologiemi pro servisní činnosti, navýšila počet kvalifikovaných pracovníků tak, aby se nadále pohybovala v popředí na konkurenčním poli světelné reklamy.

Podporujeme neziskové organizace

Společnost MAREKA SERVICES s.r.o. podporuje neziskové organizace, zaměřené na pomoc hendikepovaným dětem. Vkládané prostředky do organizací slouží k nákupu rehabilitačních pomůcek, které napomáhají zařazení těchto dětí do běžného života.
Pylony a totemy Design Nábytek POP a POS materiály Mobilní billboardy Tisk a polepy Světelné boxy Nesvětelné nápisy Světelné výstrče Vývoj Světelné nápisy
Naši zákazníci
Společnost MAREKA SERVICES s.r.o. úzce spolupracuje s MAGISTRÁTEM Hl. Města Prahy. V roce 2007 získala po předložení rozvojového projektu mobilní výroby dotační podporu na její rozvoj. Díky této podpoře zakoupila nová servisní vozidla, vybavila je nejnovějšími technologiemi pro servisní činnosti, navýšila počet kvalifikovaných pracovníků tak, aby se nadále pohybovala v popředí na konkurenčním poli světelné reklamy.
Created by Studio Adler © 1998-2019 MAREKA - P.O.P materials - design - reklama
Tel.: +420-296 348 827 | e-mail: info@mareka.com
Home | Sitemap | Kontakty